ŽIVÁ KAPELA

ŽIVÁ KAPELA - pop - rock - oldies

V jakém složení hrajeme?
2 kytary (Aleš Chovaneček, Petr Bětík), bicí (Lukash Sax Ondrušek), klávesy (Vlasta Svoboda), basa (José Jabulka).

Jakou aparaturu máme?
PA systém o výkonech: 2x400W výškové bedny, 2x600W basové bedny (Behringer), používáme 4 drátové mikrofony (Sennheiser, Shure), jeden náhlavový bezdrátový AKG, 16-ti vstupý mixpult Mackie, dva pasivní odposlechy a jeden aktivní (Laney), ozvučení bicích: Shure PG, zesilovače: Behringer Ultrafex EX3200, Behringer Crossover CX 2310, QSA650, Carver. Komba ke kytarám a base zančky Engl, Behringer, Hartke. V případě kombinovaných akcí lze využít naši či jinou aparaturu. Používáme 4 barevná blikající světla (ShowTech, výkon jednoho světla 300-500W), dokreslujíc

Jakou hudbu hrajeme?
Hrajeme jak české tak i zahraniční hity, od 60. let po současnost. Konkrétně v našem repertoáru můžete slyšet pány Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra, Michala Tučného, Karla Zicha, Petra Nováka, Jiřího Schelingera, skupinu Olympic, ze zahraničních Roye Orbisona, Paula Anku, Phila Collinse, R.E.M., Stinga, Clash, Rolling Stones, Pink Floyd, přes současnější autory a kapely: Kabát, Lucie, Chinaski, Buty, Mňága a Ždorp, Support Lesbiens, Argema, Ready Kirken, Škwor, Janek Ledecký, Petr Kolář, Aneta Langerová, Jarda Hypochondr, Green Day, Limp Bizkit, HIM, Rasmus. Jsme schopni zahrát i dechovky.

Kdo platí poplatky OSe při veřejných akcích?
Poplatky společnosti OSA za naše vystoupení (netýká se svateb, kdy je akce od poplatků osvobozena!) hradí pořadatel akcí a nikoliv skupina. Pořadatel má povinnost nejméně 10 dnů před akcí vystoupení nahlásit Ochrannému Svazu Autorskému. Kapela je povinna dodat repertoárový list, který ten večer zazní.

Kolik naše kapela stojí?
Ceny jsou různé, ke každé akci přistupujeme individuálně. Jinou cena máme pro malou svatbu a jinou pro velkou firemní párty.

Jaké máme požadavky?
Pro rozvod elektřiny stačí jedna zásuvka (230V). Odběr proudu byl na všech akcích vpořádku, žádné výpadky v důsledku přetížení nebyly. Při venkovním vystoupení požadujeme stan či zastřešené podium o rozměrech 6 x 3 metry, s bočními stěnami a dřevěnou podlážkou. Pokud bude špatné počasí a nateče do aparatury, naše produkce nemůže dále pokračovat (možnost zničení aparatury, nástrojů a zásahu elektrickým proudem).

Proč se rozhodnout právě pro nás?
Důvodů může být několik - veškerá naše produkce je hraná živě. Máme široký repertoár, který ocení všechny věkové kategorie. Dokážeme se přizpůsobit jakémukoliv typu akce, délka produkce se dá prodloužit po domluvě na místě. Ačkoliv náš věkový průměr je pod 30 let, máme za sebou sedmiletou historii a více než 300 odehraných akcí pro různou klientelu, včetně Českou televizi. O oblíbenosti naší kapely svědčí i dlouholetá spolupráce s mnoha subjekty a agenturami, či dlouhodě dopředu obsazené termíny. Dokážeme lidi zaujmout, pobavit, roztancovat. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás, ale pokud si nás vyberete, jistě nebudete litovat.

Živá kapela Živá kapela Živá kapela
Živá kapela

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Doporučujeme