TANEČNÍ VYSTOUPENÍ - ORIENTÁLNÍ TANEC

Zajistíme pro Vás taneční vystoupení na profesionální mezinárodní úrovni v ČR i v zahraničí, Taneční vystoupení improvizace i na vlastní choreografii za živého hudebního doprovodu, ale i na reprodukovanou hudbu. Orientální tanec - sólo vystoupení 5–20min..

V případě zájmu je i možnost skupinového vystoupení ( vystoupení žaček taneční školy ). Dále nabízíme: workshopy, různé semináře, sympozia, poradenství v oblasti arabské kultury a zdravého provozování orientálního tance. Včetně ukázky výuky formou show na vystoupeních.

PROFESIONÁLNÍ FOTO - VIDEO ZÁZNAM Z VAŠÍ AKCE

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Nabízíme také kurzy orientálního břišního tance

Kromě výše zmíněných kladných vlivů na zlepšení zdravotního stavu, vytvarování postavy, ztráty nadbytečných tuků především v problematických partiích bříško, stehna, hýždě.. slouží tanec taktéž k zlepšování estetického cítění tanečnice.

Orientální tanec se naprosto liší od moderních či společenských tanců. Je znakem pro nás téměř dosud nepoznané kultury a cílem je proniknout do jejího nitra. Žena se zde učí pracovat a poznávat své tělo. Po fyzické i psychické stránce získá nové zkušenosti. Ženy poznají, jak a kdy mají učinit správný pohyb. Postupně dojde k uvolnění svalstva. Zároveň dochází k posilování těla bez nástrojů. Tím jediným náčiním je vaše tělo a správná práce s ním.

Po překonání mírně obtížné doby na počátku tancování se již po měsíci dostaví první viditelné výsledky, a po návaznosti jednotlivých jednodušších figur se obohatíme novými prvky a novinkami, které se vkládají do tance a tím vzniká pěkná choreografie, kterou nazýváme: orientální břišní tanec.

Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Orientální tanec

Doporučujeme