Lukostřelba

Lukostřelba je uznávaným sportem a ušlechtilou zábavou, které se může věnovat celá rodina. Lukostřelba je stará 50 000 let, moderní sportovní lukostřelba je jednou z Olympijských sportů. Způsoby lukostřelby jsou rozmanité a svědčí o atraktivitě tohoto sportu.

Lukostřelba zábavná a rehabilitační.

Lukostřelba není pohybově náročná a je vhodným sportem pro celou rodinu. Dodává klid a pohodu, vyžaduje schopnost koncentrace. Je využívána jako doplněk léčby v rehabilitačních ústavech a je vhodným sportem i pro tělesně postižené jedince.

  • Doba trvání: min. 1 hod.
  • Cena: 200,- Kč / hodinu
  • V ceně zahrnuto: sportovní luk, hliníkové šípy, ochranný kryt rukou, toulec, chrániče prstů, terč, instruktor
  • Otevírací doba: duben – říjen od 14hod.
  • Doporučujeme: sportovní obuv a oblečení
  • Důležité informace: pro zájemce je možné uspořádat závody. Možnost dohody na pravidelných trénincích s instruktorem. Délka dráhy až 33m. Občerstvení je na místě.

Lukostřelba Lukostřelba

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Doporučujeme