LASER SHOW, LASEROVÉ PREZENTACE

Pro všechny z Vás připravíme laser show plně synchronizovanou s hudbou, využijeme mlhy, hazery nebo i pyroefekty. Provedeme Vás nebem, mořem i peklem. Mnohé prožitky, které Vám připravíme, si uvědomíte až celá show skončí ...... a budete přemýšlet, jestli to byla pravda nebo ne. Disponujeme několika typy mobilních barů. Zajistíme na Vaši akci kompletně vybaveným mobilní bar včetně veškerého příslušenství. Sestavíme pro Vás nápojový lístek s rozpisem surovin, zajistíme Vám potřebné množství skla.

PROFESIONÁLNÍ FOTO - VIDEO ZÁZNAM Z VAŠÍ AKCE

Hudbu pro laserovou show si můžete vybrat nebo máte možnost si vybrat některou skladbu od nás. Velmi populární jsou skladby od Vangelise, Safri Duo, Enigmy, mnohé muzikálové skladby nebo aktuální hudba POP music.

Laserové show lze provádět v exteriérech i interiérech s využítím mnoha dalších efektů včetně třeba ohňostroje.LASEROVÉ PREZENTACE

Máte chuť zviditelnit novou službu, výrobek, atraktivní nabídku, tiskovou konferenci, výroční zprávu či neco dalšího? S podporou laserových animací, 3D simulací a dalších možností přivedeme Vás i Vaše klienty do virtuálního světa prezentací.

Doporučujeme kombinovat s barman show, fire show nebo UV show.

Laser show Laser show Laser show
Laser show

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Doporučujeme