MAGIC SHOW (Kouzelník, iluzionista)

MAGIC EYE - délka pořadu – 60 min.

Pořad „MAGICKÉ OKO“ je novou formou představení prezentující iluze, kouzla, tanec, vtip a psychologii v jediném pořadu, který nabízí jak umění, zábavu, tak i hrátky s naší myslí. Autorem a hlavním protagonistou pořadu je Yvo. Tento mladý profesionální iluzionista vychází ze své show, ale zároveň stanovuje nové hranice. Doby, kdy kouzelník vytahoval péřové kytky z fraku jsou již dávno pryč, ale současná česká scéna nenabízí téměř nic jiného. Odvaha ke změně, používání moderních technologií a úcta k vážnému i zábavnému umění přivedla Yva na myšlenku vytvořit nový neotřelý pořad, což se mu po několikaleté práci podařilo. V pořadu se objeví celá škála dramatických iluzí, doplněná tanečními čísly čtyř excelentních tanečníků a kouzla okořeněná lehkým humorem. Mezi nejzajímavější iluze patří velká elektrická cirkulárka, upálení člověka, průnik ženy břichem mága, bleskové objevení osob a další zajímavé experimenty. Yvo během celého pořadu aktivně spolupracuje s diváky, bere si diváky na pódium a pracuje i v hledišti. V 60 minutách nemá divák čas pomyslet na problémy reálného světa a odnese si fantastický zážitek ze světa popírajícího realitu. Věková hranice pro návštěvníky není přesně stanovena, pořad je koncipovaný tak, aby jej mohli zhlédnout diváci všech generací. V případě dětských diváků doporučujeme minimální věk 10 let. Pořad je vhodný pro kulturní domy, divadla i moderní stage systém.

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

HARD MAGIC - délka pořadu – 25 min.

Iluzionista Yvo, Miss Zuza a dvě tanečnice se představí ve skvělé tanečně iluzionistické show, při které se partnerka objeví v prázdné kleci, aby k úžasu všech přítomných diváků prošla kouzelníkovým tělem. V zápětí navazuje další iluze, při které dojde k upálení a zmizení hlavy dívky. Náhle Yvo odbočí od probíhajícího dramatu a předvádí kouzla s diváky doplněné vtipným průvodním slovem. Tanečníci mají chvíli na to, aby rozehráli další iluzi, při které se iluzionista pokusí přeřezat dívku motorovou pilou. Tato skvělá show v dynamickém rytmu nenechá diváky během doby svého trvání ani chvíli vydechnout, natož nadechnout !

FLEXIBLE MAGIC - délka pořadu – 15 min.

Iluzionista vybere dle místních podmínek iluzionistická čísla vhodná pro dané prostředí. Pořady jsou koncipované jako samostatné vstupy a Yvo je předvádí bez doprovodu tanečnice s partnerkou .

Seznam nabízených iluzí:

  • THE SAW – fantastické přeřezání těla partnerky kotoučem pily.
  • SPACE STAR – nadčasová moderní iluze – escapology – úniky
  • FIRE IN HEAD, FIRE IN HEARTH - upálení hlavy ženy
  • CREMATORIUM – upálení mága v boxu
  • KNIVES DANGER - hlava partnerky je probodána a náhle mizí
  • PENETRATION´S DANCE - dívka proleze mágovým břichem
Magic show Magic show Magic show
Magic show Magic show

Doporučujeme