KARAOKE PARTY

Chcete se pobavit, zatančit si, zasmát se, zkusit si zazpívat a strávit příjemný večer s kamarády, přáteli, známými nebo kolegy z práce? Chcete své narozeniny, svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní večírek okořenit něčím novým? Pak neváhejte a objednejte si u nás KARAOKE Party i s profesionálním DJ, který za Vámi přijede a o zábavu se Vám postará. Věřte, že nebudete litovat.

PROFESIONÁLNÍ FOTO - VIDEO ZÁZNAM Z VAŠÍ AKCE

Karaoke videoklipy, podle kterých budete zpívat a na kterých uvidíte text - nemusíte se tedy bát, že byste neznali slova, bude náš DJ prokládat písněmi, na které si můžete zatančit. Uspořádá Vám tedy i soukromou diskotéku a rád Vám podle přání vyhoví a pustí písně, na které si budete chtít zatančit.

Naše nabídka obsahuje širokou škálu českých, anglických, německých, italských a několika španělských písní.

Na každou akci přijede jeden nebo dva DJ, akce je DJ moderována, v ceně je také diskotéka, která probíhá v době, kdy se zrovna nezpívá.

Aparatura:

Zesilovač YAMAHA 68, 2 x 400 W + mix YAMAHA, mikrofony SENNHEISER 835 + SHURE + jeden kus bezdrátový mikrofon DEXON. Možnost zapůjčení velkoplošného projektoru.

Karaoke party Karaoke party

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Doporučujeme

Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.