EXHIBICE BOJOVÝCH UMĚNÍ

Exhibice bojových umění - ojedinělá podívaná, která nenechá nikoho chladným a bez úžasu. Show tvoří nepřeberné množství bojových prvků, akrobacie, silového cvičení ve spojení s tancem a stylovou hudbou. Ladné pohyby, náročné akrobatické prvky i efektní bojové kompilace přiblíží divákům bojové umění Capoeira jak v tradiční tak i v moderní podobě.

PROFESIONÁLNÍ FOTO - VIDEO ZÁZNAM Z VAŠÍ AKCE

Nedílnou součástí ukázek je předvedení velmi obtížných a divácky atraktivních pohybových prvků. Účinkující se pohybují tanečním krokem “ginga“ ze kterého provádí jednotlivé kombinace bojových prvků, obranných i útočných technik, úhybů a náročných akrobatických variací. Členové týmu předvedou i náročná silová cvičení jako jsou stoje na rukou včetně kliků bez opory nohou či s horizontálním držením těla pouze s oporou na rukou. Několik gymnastických prvků v řadě za sebou i v synchronním provedení více cvičenců. Divácky velmi atraktivní série rychle jdoucích kopů s otočením dvou cvičenců v těsné blízkosti hlavy, přeskoky překážek, salta s vyhozením i techniky kopů na kontakt. Na přání pořadatele mohou být zapojeni i diváci příkladně do tvorby “živé“ překážky pro přeskok cvičencem akrobatickým prvkem jako je salto vpřed, salto vzad, hvězda bez rukou.

Naše představení je svou podstatou a podáním vhodné pro společenské akce s latinskoamerickou tematikou, do hudebních klubů, jako zpestření zábavy plesů, sportovních, společenských i firemních akcí.

Členové týmu mohou rovněž na přání pořadatele zastoupit svou úlohu při prezentaci výrobků či oděvů kdy lze využít jejich vynikajících pohybových schopností, příjemného vzhledu i velmi dobře vypracovaných postav. Příkladně lze využít schopností přejít dvacetimetrovou vzdálenost bez zastavení po rukou nebo “přeskákat“ bez přerušení polovinu fotbalového hřiště přemety vzad.

Show i další služby představujeme na základě aktuální dohody v různých počtech účinkujících i délkách vstupů.

To musíte vidět! Stačí nás kontaktovat…

Exhibice bojových umění Exhibice bojových umění Exhibice bojových umění
Exhibice bojových umění

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Doporučujeme