NECHTE STAROSTI PROFESIONÁLŮM

BARMANSKÁ SHOW, BAR CATERING, KOKTEJLY

Pro všechny typy firemních i privátních společenských akcí vám nabízíme vystoupení našich špičkových barmanů, kteří vám rádi předvedou to nejlepší ze svého umění. BARMANSKÁ SHOW se může konat prakticky v jakémkoli interiéru či exteriéru. Délku programu a jeho zaměření upravíme na základě individuálních přání zákazníka. Chystáte-li večírek, party, ples, raut, svatbu, rodinnou oslavu, promoci, tak neváhejte a zpestřete ji o některou z našich speciálních show. Exhibiční vystoupení s názvem BARMANSKÁ SHOW zahrnuje zhruba patnáctiminutový program, kdy vám zkušený barman za doprovodu rytmické hudby předvede nejlepší barmanské triky s lahvemi, šejkry i skleničkami. Ukáže vám efektní triky s ledem, originální způsob nalévání a namíchá skvělé drinky ozdobené exotickým ovocem. K přípravě míchaných nápojů používají naši barmani pouze ty nejkvalitnější značkové suroviny. Mají-li zájem, mohou si návštěvníci barmanské show sami vyzkoušet přípravu vlastního originálního koktejlu. Pro všechny typy firemních i privátních společenských akcí vám nabízíme nejen vystoupení našich špičkových barmanů, kteří vám rádi předvedou to nejlepší ze svého umění, ale také kompletní zajištění akcí od zajištění prostor, moderátora, pronájmu mobilních barů, barmanských služeb a cateringu na profesionální úrovni až po kompletní doprovodný program. Součástí večera může být také barmanská miniškola, kde se Vaši hosté naučí pod vedením profesionálních barmanů míchat základní koktejly. Je to velmi oblíbené zpestření firemních večírků. Tyto nezapomenutelné chvíle vám náš fotograf či kameraman uchová na DVD. Připravíme pro vaše zaměstnance či návštěvníky základní barové náčiní s logem vaší společnosti.

BARMANSKÁ SHOW

Exhibiční vystoupení s názvem BARMANSKÁ SHOW zahrnuje zhruba patnáctiminutový program, kdy vám zkušený barman za doprovodu rytmické hudby předvede nejlepší barmanské triky s lahvemi, šejkry i skleničkami. Ukáže vám efektní triky s ledem, originální způsob nalévání a namíchá skvělé drinky ozdobené exotickým ovocem.

K přípravě míchaných nápojů používají naši barmani pouze ty nejkvalitnější značkové suroviny. Mají-li zájem, mohou si návštěvníci barmanské show sami vyzkoušet přípravu vlastního originálního koktejlu v barmanské miniškole.

Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show Barmanská show Barmanská show
Barmanská show

BARMANSKÁ TANDEMOVÁ SHOW

Jedná se o variantu programu BARMANSKÁ SHOW, kdy oblíbené barmanské triky provádějí dva barmani současně. TANDEMOVÁ SHOW je velmi náročná na koordinaci pohybů, účinkující musí mít vynikající postřeh, cit pro hudbu a dokonalou orientaci v prostoru. Diváci vždy velmi oceňují perfektní synchronizaci pohybů obou barmanů. Tandemovou show je možné předvádět ve všech nabízených variantách show.

Tandem show Tandem show Tandem show
Tandem show Tandem show Tandem show
   

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

BARMANSKÁ UV SHOW

Velmi oblíbeným zábavným programem je UV SHOW, která mistrně využívá speciálních efektů UV světla, záblesků, laseru, mlhy, pyrotechnických efektů, promítání abstraktních obrazců, světelných iluzí. UV SHOW vychází z principu černého divadla a je vhodná všude tam, kde lze vytvořit dokonalé zatemnění, ale kde není z bezpečnostních důvodů možné předvést FIRE SHOW.

UV show UV show UV show
UV show UV show UV show
   

BARMANSKÁ FIRE SHOW

Perfektně připravená ukázka hry s ohněm připomíná svým pojetím divadelní představení. Netradiční hudba, zajímavá choreografie, barmanské triky s hořícími předměty, ohňové efekty, plivání ohně, létající zapálené lahve, hořící koktejly, to vše zanechává v divácích hluboký umělecký zážitek.

Fire show Fire show Fire show
Fire show Fire show Fire show
   

Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku!

Účastníci akce budou mít možnost si sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Sestavíme pro Vás nápojový lístek . Zajistíme Vám mobilní bar, catering a DJ s ozvučením celé akce, popřípadě živou kapelu. Laser show, mobilní casino, taneční vystoupení, orientální tanec, ukázka bojových umění, hostesky, módní přehlídka, karaoke pro nás také není problém. Kompletní nabídka našich akcí. Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Chystáte-li večírek, party, ples, raut, svatbu, rodinnou oslavu, promoci, tak neváhejte a zpestřete ji některou z našich speciálních show.BARMANSKÉ SLUŽBY

Podle typu akce a počtů účastníků pro Vás zajistíme potřebný počet profesionálních barmanů nejvyšší úrovně i proškolený pomocný personál. Jsme schopni zajistit kompletně vybavený mobilní bar a suroviny včetně pronájmu potřebného množství skla a ledu. Pro všechny typy firemních i privátních společenských akcí vám nabízíme nejen vystoupení našich špičkových barmanů, kteří vám rádi předvedou to nejlepší ze svého umění, ale také kompletní zajištění akcí od zajištění prostor , moderátora, pronájmu mobilních barů , barmanských služeb a cateringu na profesionální úrovni až po kompletní doprovodný program. Součástí večera může být také barmanská miniškola, kde se Vaši hosté naučí pod vedením profesionálních barmanů míchat základní koktejly. Je to velmi oblíbené zpestření firemních večírků. Tyto nezapomenutelní chvíle Vám náš fotograf či kameraman uchová na DVD. Připravíme pro vaše zaměstnance či návštěvníky základní barové náčiní s logem vaší společnosti.

PROFESIONÁLNÍ FOTO - VIDEO ZÁZNAM Z VAŠÍ AKCE

Barmani budou míchat koktejly pro účastníky, volné chvíle využijí pro své krátké vystoupení, kterými oživí průběh celé akce. Mohou zapojit účastníky, kteří si budou moci sami vyzkoušet namíchat koktejl nebo se mohou pokusit o základní barmanské triky.

Zajistíme kompletní mediální a tištěnou prezentaci Vaší akce.

Barmanské služby Barmanské služby Barmanské služby
Barmanské služby Barmanské služby Barmanské služby
   
Koktejly

Doporučujeme